Aktuality

Dovolená : 11. – 12. 2. 2021 –  akutní případy ošetří ambulance dětského oddělení Nemocnice J. Hradec, raději předem volejte 384 376 166, neakutní záležitosti můžete řešit mailem.

Prosím, před návštěvou ordinace se předem objednejte na tel. č. 725 37 30 32, domluvíme se na přesném čase, abyste na ošetření nemuseli čekat.  Děkujeme, že dodržujete časy objednání a do ordinace nosíte roušky.

Aktuální informace ke koronaviru sledujte na https://koronavirus.mzcr.cz/

Doporučení pro respirační onemocnění u dětí zde

Pokud chcete zasílat informace o změnách na mail, pošlete mi mail s předmětem : CHCI INFORMACE a v mailu uveďte jména dětí, které jsou u nás registrované.

Od 1. května 2020 jsou úpravy v doporučeném očkování – podrobnosti najdete na stránce Očkování a prevence

Od 1. ledna 2018 používáme e-recept – dokážeme Vám ho poslat formou sms nebo mailem (stačí nám napsat nebo zavolat).

Stránky se snažíme stále aktualizovat, ale nemůžeme sem dát úplně všechno, protože by se tím stránky staly nepřehledné, takže tady najdete jen ty nejdůležitější informace. Vše ostatní Vám zodpovíme telefonicky (725 373 032) – mimo pracovní dobu má většinou telefon u sebe sestra (pokud se nedovoláte, napište sms, zavoláme zpět), na FB (https://www.facebook.com/pediatrrecicedestna/) – pouze pokud nechvátáte na odpověď, e-mailem (ja.sedlackova@seznam.cz) – mimo prac. dobu je to nejrychlejší kontakt na lékařku. A  nebo se na nás můžete přijít podívat do ordinace a probrat všechno osobně 🙂 .

Těšíme se na Vás.