Aktuality

Změna ordinační doby: 
od 1.7. ordinujeme v prázdninovém režimu 
 
Dovolená:  do konce prázdnin už pouze pátky. Akutní případy ošetří ambulance dětského oddělení Nemocnice J.Hradec, tel.č. 384 376 166. Děkuji za pochopení.
 
Prosím, před každou návštěvou ordinace se předem objednejte na tel. č. 725 37 30 32, domluvíme se na přesném čase, abyste na ošetření nemuseli čekat mezi ostatními pacienty.  Děkujeme, že dodržujete časy objednání.
 
V naší ordinaci je možné udělat antigenní test i PCR test na Covid-19.
Aktuální informace o podmínkách pro cestování do zahraničí najdete zde
 
Certifikáty o negativním testu,  očkování  nebo prodělání Covid-19 lze stahovat zde
                                                
Testování na Covid-19: 
Jindřichův Hradec – nemocnice   – PCR  –  objednání zde
Tábor – nemocnice – PCR  –  objednání zde, antigenní testy  –  objednání zde
 
Aktuální informace ke koronaviru sledujte na https://koronavirus.mzcr.cz/

Doporučení pro respirační onemocnění u dětí zde

Pokud chcete zasílat informace o změnách na mail, pošlete mi mail s předmětem : CHCI INFORMACE a v mailu uveďte jména dětí, které jsou u nás registrované.

 Od 1. ledna 2022 jsou úpravy v doporučeném očkování – nově je pojišťovnou plně hrazeno očkování proti meningokokům ve 14 letech- podrobnosti najdete na stránce Očkování a prevence

Stránky se snažíme stále aktualizovat, ale nemůžeme sem dát úplně všechno, protože by se tím stránky staly nepřehledné, takže tady najdete jen ty nejdůležitější informace. Vše ostatní Vám zodpovíme telefonicky (725 373 032) – mimo pracovní dobu má většinou telefon u sebe sestra (pokud se nedovoláte, napište sms, zavoláme zpět), na FB (https://www.facebook.com/pediatrrecicedestna/) – pouze pokud nechvátáte na odpověď, e-mailem (ja.sedlackova@seznam.cz) – mimo prac. dobu je to nejrychlejší kontakt na lékařku. A  nebo se na nás můžete přijít podívat do ordinace a probrat všechno osobně 🙂 .

Těšíme se na Vás.