Aktuality

Zkrácení ordinační doby : 

po, út, st, pá  :  8-10 hod. pro nemocné a 10-11 hod. pro zdravé

čt : 13-15

Pondělní odpolední kojenecká poradna odpadá, všechna miminka si budeme zvát individuálně v čase pro zdravé nebo úplně mimo ordinační dobu. Prosím, všichni předem volejte na tel.č. 725 37 30 32, domluvíme se na přesném čase, abyste se v čekárně nepotkávali s jinými pacienty. Ze stejného důvodu se čekárna zamyká. Děkujeme za to, že se snažíte minimalizovat návštěvy u nás i kontakty s ostatními lidmi, dodržujete přesné časy objednání, nosíte roušky a stejně jako my věříte, že všechno dobře dopadne.

 

Aktuální informace ke koronaviru sledujte na https://koronavirus.mzcr.cz/

Pokud chcete zasílat informace o změnách na mail, pošlete mi mail s předmětem : CHCI INFORMACE a v mailu uveďte jména dětí, které jsou u nás registrované.

Od 1. ledna 2018 používáme e-recept – dokážeme Vám ho poslat formou sms nebo mailem (stačí nám napsat nebo zavolat)

Od 1. ledna 2018 jsou úpravy v očkovacím kalendáři – podrobnosti najdete na stránce Očkování a prevence

Stránky se snažíme stále aktualizovat, ale nemůžeme sem dát úplně všechno, protože by se tím stránky staly nepřehledné, takže tady najdete jen ty nejdůležitější informace. Vše ostatní Vám zodpovíme telefonicky (725 373 032) – mimo pracovní dobu má většinou telefon u sebe sestra (pokud se nedovoláte, napište sms, zavoláme zpět), na FB (https://www.facebook.com/pediatrrecicedestna/) – pouze pokud nechvátáte na odpověď, e-mailem (ja.sedlackova@seznam.cz) – mimo prac. dobu je to nejrychlejší kontakt na lékařku. A  nebo se na nás můžete přijít podívat do ordinace a probrat všechno osobně 🙂 .

Těšíme se na Vás.